Mielec, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwani pracownicy obsługi

Mielec

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla dynamicznie rozwijającej się firmy z branży lotniczej poszukuje Pracowników na stanowisko:

Pracownik obsługi
Wymagania:
&#8226; wykształcenie zawodowe, preferowane techniczne
&#8226; doświadczanie na stanowisku operatora maszyn i urządzeń dźwigowo-transportowych

Mile widziane:
&#8226; uprawnienia do obsługi środków transportu wewnętrznego (wózków platformowych, widłowych, akumulatorowych)
&#8226; znajomość zagadnień i procesów gospodarki magazynowej
&#8226; umiejętności techniczne i mechaniczne
Obowiązki:
&#8226; składanie zamówień na materiały pośrednio - produkcyjne i pomocnicze dla centrów produkcyjnych
&#8226; przyjmowanie zamawianych towarów
&#8226; obsługa rozdzielni
&#8226; opisywanie części, obsługa urządzeń do opisu
&#8226; pakowanie oraz transport części

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; pracę w stabilnej firmie

Liczba stanowisk: 15
Lokalizacja: Mielec
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z zaznaczeniem w temacie wiadomości PP/02/12 na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl/

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Luty, 2012  09:13

Identyfikator: 375340

Wyświetleń: 5888