Mielec, Podkarpackie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Spawacz Mig / Mag / Tig

Mielec

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska pracy

Leader Service International Sp. z o.o. Sp. K., jako Agencja zatrudnienia, posiadaj±ca certyfikat o numerze rejestru 6451, poszukuje osób do pracy na stanowisko SPAWACZ MIG/MAG/TIG W MIELCU.

OFERUJEMY:

- Praca sta³a / umowa o pracê,
- Zabezpieczenie BHP / odzie¿ robocza,
- Praca od po³owy marca.

Wymagania

- Certyfikat umiejêtno¶ci spawania poparty do¶wiadczeniem ( min. 1 rok )
- Umiejêtno¶æ spawania du¿o gabarytowych konstrukcji,
- Uprawnienia MIG / MAG / TIG
- Za¶wiadczenie lekarskie uprawniaj±ce do pracy na wysoko¶ciach,
- Znajomo¶æ rysunku technicznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie aplikacji na adres e-mailowy rzeszow@leaderservice.com.pl/ z dopiskiem SPAWACZ MIELEC.

Og³oszenie dodane: Piatek, 10 Luty, 2012  10:55

Identyfikator: 375653

Wy¶wietleñ: 3216

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Magazynier - Logistyk - Administrator ... szuka pracy
  2. Magisterka u profesjonalistki
  3. MAGNUM OPUS - PRACE ALPINISTYCZNE I OGÓLNOBUDOWLANE
  4. Spawacz
  5. MAGAZYNIER